فروش شترمرغ
خانه / یونجه / شرکت پخش انواع یونجه

شرکت پخش انواع یونجه

شرکت پخش انواع یونجه با استفاده از سایت های فروش آنلاین اقدام به بازاریابی و فروش محصولات خود بصورت عمده می کند.

پخش انواع یونجه

انواع یونجه

یونجه یک گیاه علوفه ای می باشد که برای تغذیه حیوانات به کار می رود.
یونجه علاوه بر اینکه از اهمیت غذایی بالایی برخوردار است و بیش از ده نوع پروتئین و مواد غذایی دارد می تواند زمین را با باقی گذاشتن ازت زیاد در زمین پاک نگه دارد.یونجه حاوی مقدار زیادی ویتامین می باشد
کشت یونجه در تمام دنیا رایج بود ه و روز به روز به سطح زیرکشت آن افزوده می شود.یونجه در مناطق گرم و خشک آفتابی با آب فراروان خیلی خوب رشد می کند.
انواع یونجه های موجود در جهان براساس منطقه جغرافیایی آن اسم گذاری میشود.انواع یونجه های موجود در ایران وجهان:

  • یونجه های ایرانی که شامل یونجه های همدانی، یزدی، مهاجرانی، نیکشهری، بمی
  • یونجه های خارجی آرژانتین، جنوب آفریقا، یونجه گرم در آلمان، یونجه بوفالو در آمریکا، یونجه ترکستان در ترکمنستان، یونجه کوزاک در روسیه و…

یونجه را بصورت های مختلف بهره برداری می کنند.این گیاه به صورت علوفه خشک، سلویی، چرای مستقیم، علوفه سبز درو شده و به مصرف می رسد.

پخش انواع یونجه

شرکت های پخش انواع یونجه

یونجه گیاه ۵ ساله است که به صورت عمده به مصرف دام وطیور می رسد و ارزش غذایی بالایی دارد و از نظر صادرات هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.شرکت های پخش یونجه اقدام فروش یونجه خرمن کوب، کاه یونجه، یونجه پرسی، و همچنین بسته بندی بذر یونجه می کنند.اغلب شرکت های پخش یونجه در کشور با تبلیغ و آگهی در سایت های اینترنتی اقدام به فروش این علوفه می کنند.
برای خرید عمده انواع یونجه می توانید به مراکز فروش معتبر در سراسر کشور مراجعه کنید و این محصولات را کیفیت و مرغوبیت بالا خریداری کنید.واردات یونجه به ایران به دلیل بالا بودن قیمت ارز صرفه اقتصادی ندارد و بهترین یونجه ها در ایران تولید می شود.

پخش انواع یونجه

پخش اینترنتی انواع یونجه

پخش و فروش عمده انواع مختلفی از یونجه ها به شکل اینترنتی صورت می گیرد .خرید بصورت اینترنتی چون بدون واسطه است و می توان بصورت مستقیم از شرکت های پخش اینترنتی محصول خود را دریافت کنید برای مشتری مقرون به صرفه تر است.در سایت ما می توانید انواع یونجه را سفارش دهید و در صورت تمایل می توانید با مدیران فروش سایت در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بروز یونجه پرسی سال ۱۴۰۰

قیمت یونجه در سال ۱۴۰۰ چه زمانی تغیین می شود ؟ آیا قیمت یونجه در …

کانال تلگرام