فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / جوجه شترمرغ / خریدجوجه شترمرغ

خریدجوجه شترمرغ

خریدجوجه شترمرغ

خرید جوجه شترمرغ

خریدجوجه شترمرغ دارای درخواست زیادی می باشد.با توجه به خصوصیات شگفت انگیز شترمرغ و سودآوری بسیار خوب آن در مقایسه با پرورش سایر حیوانات ، هر روزه افراد جدیدی جهت پرورش شترمرغ واستفاده از مزایای آن اقدام می کنند.
خرید و فروش جوجه شترمرغ در سنین مختلف انجام می شود،ایا خرید جوجه شترمرغ در هر سنی مقرون به صرفه می باشد ،درهنگام خرید جوجه شترمرغ به چه نکانی باید توجه داشته باشیم.

بسته به شرایط خود از نظر تجربه، امکانات موجود و سرمایه باید سن مناسبی ازجوجه شترمرغ را انتخاب نمایید. بطور مثال جوجه یک روزه نیاز به گرمایش ویژه ای دارد و برای خرید جوجه سه ماهه باید سرمایه زیادی داشته باشید.
ار شرایط کافی و تجربه لازم برای پرورش جوجه یک روزه داشته باشید و بتوانید با حداقل تلفات سن یک ماهگی را رد کنند سودآوری بسیار خوبی خواهد داشت.

 

قیمت جوجه شترمرغ

قیمت جوجه شترمرغ

قیمت خریدجوجه شترمرغ با توجه به کیفیت و سن جوجه مشخص می شود البته میزان عرضه وتقاضا نیز تاثیر زیادی بر قیمت جوجه شترمرغ دارد.
درهنگام خریدجوجه شترمرغ باید به تکاتی توجه داشته باشید تا در پرورش دچار ضرر وزیان نشوید اولین نکنه ای که باد مد نظر داشته باشید سلامت جسمی و ظاهری می باشد خصوصا سلامتی پاها بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد پرخش پا یکی از شایعترین مشکلات پرورش جوجه شترمرغ می باشد.

نکته دوم که باید دقت داشته باشید تحرک و جنب وجوش جوجه هاست شترمرغ اتا پر تحرک می باشد جوجه هایی که در یک جا ثابت می ایستند و تحرک کمی دارند برای خرید مناسب نیستند.

نکته سوم رشد  و وزن مناسب با سن جوجه می باشد دقت داشته باشید جوجه ها سبک و تو خالی نباشند با بلند کردن جوجه ها حتما سنگینی جوجه را احساس کنید.مثلا جوجه یک ماهه باید حداقل وزن ۳/۵ کیلوگرم داشته باشد

صادرات جوجه شترمرغ

صادرات جوجه شترمرغ

با شناخته شدن فواید و خصوصیات محصولات شترمرع بر میقاضیان مصرف گوشت و محصولات جانبی آن افزوده می شود همچنین با بازار خوب خرید وفروش شترمرغ افراد زیادی جهت  تاسیس مزارع جدید  پرورش شترمرغ  اقدام می کنند.
با توجه به رشد و توسعه روز افزون پرورش شترمرغ در ایران ، کشورهای دیگر به ویژه کشورهای همسایه تمایل زیادی جهت تامین جوجه های مورد نیاز خود از مزارع ایران را دازند

هزینه پرورش جوجه شترمرغ

قیمت جوجه شترمرغ

جهت ورود به جمع پرورش دهندگان شترمرغ باید امکانات، سرمایه مناسب،علاقه و صبرزیادی داشته باشید فضای مناسب برای هر شترمرغ حدودا ۱۵ متر مربع می باشد که از ۴ ماهگی به بعد باید در اختیار جوجه ها قرار بگیرد تاقیل از ۴ ماهگی متناسب با سن جوجه فضا مناسب در نظر میگیرند.

مهمترین هزینه های لازم ، خرید جوجه و پیش بینی  خوراک کل دوره پرورش می باشد میزان مصرف خوراک در دوره ۷ ماهه پرورش که به وزن کشتار ۸۵ کیلو برسد حدودا ۲۵۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم می باشد

بهتر است به اندازه سرمایه خود جوجه خرید کنید و سرمایه لازم جهت تهیه خوراک جوجه ها را برای کل دوره داشته باشید لطفا از گرفتن وام و یا فروش منزل و ماشین خود جهت اینکار پرهیز نمایید 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جوجه شترمرغ یک ماهه

قیمت جوجه شترمرغ یک ماهه

قیمت جوجه شترمرغ یک ماهه در شهرهای مختلف   قیمت جوجه شترمرغ یک ماهه در …

کانال تلگرام