فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / شترمرغ مولد / نمایندگی خرید و فروش شترمرغ مولد

نمایندگی خرید و فروش شترمرغ مولد

فروش شترمرغ مولد ، به عنوان رکن اصلی در پرورش شترمرغ از طریق نمایندگی های فروش معتبر موجود در سطح کشور به صورت حضوری و یا از طریق سایت های اینترنتی انجام می گردد.

فروش شترمرغ مولد

خرید و فروش شترمرغ مولد با کیفیت

در سال های اخیر، پرورش شترمرغ در ایران به عنوان حرفه ای سودآور بسیار موردتوجه قرارگرفته است.
این پرنده با آب و هوای گرم و خشک سازگار بوده و با توجه به جغرافیا و شرایط آب و هوایی ایران، گزینه بسیار مناسبی برای پرورش و سودآوری است.
شترمرغ مولد گونه ای از شترمرغ بوده که جهت تولیدمثل پرورش داده می شود از این رو نژاد شترمرغ های مولد از اهمیت بسیاری برخوردار است.
شترمرغ مولد ماده اغلب بیشتر از سه سال سن داشته و سن بالای چهار سال برای مولدهای نر مطلوب است. به‌طور کلی می توان گفت که یک شترمرغ های مولد مطلوب در طول سال در حدود ۸۰ تا ۱۱۰ تخم می گذارند.
با توجه به اهمیت بالای شترمرغ مولد به سبب تأثیر مستقیم آن ها بر نژاد و کیفیت شترمرغ های حاصل، خرید و فروش آن ها بایستی از مراکز معتبری انجام پذیرد.

فروش شترمرغ مولد

نمایندگی فروش شترمرغ مولد

نمایندگی فروش شترمرغ های مولد با کیفیت مطلوب از برترین نژادهای موجود دنیا از طریق نمایندگی خرید و فروش انواع شترمرغ به صورت عمده و با قیمت مناسب امکان پذیر است.
در زمان راه اندازی یک مرکز پرورش شترمرغ، اولین گام تهیه شترمرغ مولد با کیفیت است؛ زیرا نژاد شترمرغ مولد تأثیر مستقیمی بر جوجه ها خواهد داشت.
از طرف دیگر، شترمرغ مولد مطلوب بایستی به صورت یک روز در میان در حدود ۱۴ تا ۲۱ تخم بگذارد. از عوامل مؤثر بر تولیدمثل شترمرغ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ژنتیک
  • شرایط آب و هوایی
  • جیره غذایی مناسب
  • دوری از استرس
  • کنترل وزن شترمرغ مولد

با توجه به اهمیت شترمرغ مرغ مولد در فرایند پرورش این پرنده، خرید شترمرغ مولد از نمایندگی های فروش معتبر بسیار حائز اهمیت است.
این مرکز، به عنوان یکی از نمایندگی های معتبر فروش انواع شترمرغ به ویژه شترمرغ مولد در کشور فعال بوده و به عرضه این گونه با قیمت مناسب و بهترین کیفیت اقدام نموده است.

فروش شترمرغ مولد

فروش آنلاین شترمرغ مولد

امروزه، خرید و فروش اینترنتی انواع دام و طیور به ویژه شترمرغ، با توجه به گسترش این حرفه در سطح کشور و دور بودن مراکز پرورش شترمرغ از یکدیگر بسیار رواج یافته است.
در صورتی که شما نیز در زمینه پرورش شترمرغ مشغول به کار هستید، می توانید از همین سایت شترمرغ های مولد باکیفیتی را به صورت آنلاین، بدون دردسر و هزینه های اضافی خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش شترمرغ مولد یزد

با توجه به این که در حال حاضر تولید کنندگان زیادی قصد پرورش تعداد زیادی شتر مرغ را دارند، به خرید شتر مرغ مولد اقدام می‌کنند و موجب رونق خرید و فروش این شتر مرغ

کانال تلگرام