فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / شترمرغ پروار / مرکز فروش عمده شترمرغ پرواری در بازار

مرکز فروش عمده شترمرغ پرواری در بازار

فروش عمده شترمرغ پرواری با بهترین نژاد توسط مراکز فروش عمده و سایت ها در سراسر کشور انجام می گیرد. قیمت روز شترمرغ پرواری در بازار ایران از طریق ساست های فروش عمده اعلام می گردد.
پرورش شترمرغ در صورتی که درست انجام گیرد، شترمرغی با گوشت درجه یک خواهیم داشت.این امر بستگی به دوره پروار کردن جوجه های شترمرغ دارد.

مراکز فروش شترمرغ پرواری با توجه به دوره ای که اشاره شد، شترمرغ ها را قیمت گذاری می کنند.شما می توانید برای خرید، به این مراکز مراجعه کنید و بهترین نوع شترمرغ های پرواری را خریداری کنید.

فروش عمده شترمرغ پرواری

شترمرغ پرواری چیست؟

شترمرغ پرواری، یعنی جوجه های شترمرغ را در سن خاصی، از مراکز فروش مطمئن، خریداری کرد و تا سن کشتار، آن ها را پرواربندی کرد.شترمرغ های پرواری باید طبق برنامه ای درست، پروار شوند.به بیان دیگر باید یک رژیم غذایی درستی برای این شترمرغ ها در نظر گرفت.
شترمرغ علف خوار است و بیشترین غذای موجود در رژیم غذایی آن، یونجه و ذرت است.

پرواربندی جوجه شترمرغ

برای پرواربندی جوجه های شترمرغ، باید یک برنامه ریزی صحیحی داشت.اگر به دنبال مراحل پرواربندی جوجه های شترمرغ هستید، حتما در این بخش ما را دنبال کنید.

  • مکان و موقعیت مناسب
  • تغذیه مناسب
  • بهداشت و درمان مناسب جوجه ها
  • داشتن اطلاعات دقیق از پرواربندی جوجه شترمرغ
  • و…

اگر این مراحل را برای پرواربندی جوجه های شترمرغ خود پیاده سازی کنید، حتما نتایج درستی خواهید گرفت.

فروش عمده شترمرغ پرواری

وزن شترمرغ پرواری

شترمرغ ها دارای نژاد های مختلفی هستند. که در هر نژاد وزن شترمرغ پرواری بسیار متفاوت خواهد بود.

به طور کلی وزن شترمرغ پرواری در نژاد های بزرگ، به ۲۰۰ کیلوگرم می رسد. همچنین برای شترمرغ های نژاد کوچک، جوجه های پرواری به ۱۳۰ کیلوگرم می رسند.البته باید اشاره کرد که شترمرغ ها در سنین ۹ تا ۱۴ ماهگی بهترین گوشت را برای مصرف دارند.

فروش عمده شترمرغ پرواری در ایران

فروش شترمرغ پرواری به صورت عمده توسط مزارعی انجام می گیرد که پرواربندی جوجه ها را هر ساله در تعداد بیشتر انجام می دهند.این مراکز بعد از پروار کردن شترمرغ ها، آن ها را به صورت عمده برای کشتار عرضه می کنند.

مشتری های عمده شترمرغ ها در سراسر ایران می توانند با این مجموعه ارتباط بگیرند و با کارشناسان فروش، راهنمایی هایی جهت خرید خود داشته باشند.

فروش عمده شترمرغ پرواری

قیمت فروش اینترنتی شترمرغ پرواری

فروش اینترنتی امروزه به حوزه وسیع فروش شترمرغ های پرواری نیز رسیده است.سایت های اینترنتی به توجه به اینکه عرضه مستقیم شترمرغ های پرواری را انجام می دهند، قیمت پایین تری را برای فروش اعلام می کنند.

برای خریدی راحت و کم هزینه، می توانید با سایت های فروش شترمرغ ها مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بهترین شترمرغ پرواری یزد

صادرات بهترین شترمرغ پرواری یزد به کشورهای گوناگونی انجام می شود. این کار سود بسیار بالایی دارد و برای همین است که شاهد توسعه پرورش این پرنده خاص در نقاط گوناگو

کانال تلگرام