فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / جوجه شترمرغ / مرکز خرید جوجه شترمرغ تبریز

مرکز خرید جوجه شترمرغ تبریز

شترمرغ پرنده ای سازگار با شرایط مختلف بوده و پتانسیل خوبی برای پرورش دارد. مرکز خرید جوجه شترمرغ تبریز، نمونه های مختلفی از آن را در اختیار داشته و می تواند به پرسشهایی که گاهاً برای برخی از متقاضیان خرید آن پیش می آید، پاسخ دهد. علاقمندان به این حرفه با برقراری ارتباط با این مجموعه قادر خواهند بود فعالیت خود را با اطمینان بیشتری آغاز نموده و درصد موفقیت خود را بالا ببرند.

مرکز خرید جوجه شترمرغ تبریز

اطلاعاتی درباره جوجه شترمرغ تبریز

حتما شما هم متوجه شده اید که در سالیان اخیر موضوع پرورش شترمرغ به یکی از مباحث مهم در پرورش دام و طیور در کشور تبدیل شده است. روشهای مختلفی در این باره وجود دارد.
پرورش شترمرغ گوشتی، شترمرغ مولد، جوجه کشی و غیره. هر کدام از این موارد بدون شک نیازمند شناخت کافی از اصول و استانداردهایی ست که در این رابطه هست و البته پرداخت هزینه برای ایجاد شرایط نگهداری مطلوب، تغذیه و سایر سرمایه هایی که شروع این فعالیت نیاز دارد.
اما اگر بخواهیم یکی از کم هزینه ترین و در عین حال سودآورترین فعالیتهایی که در رابطه با پرورش شترمرغ وجود دارد را نام ببریم باید به پرورش جوجه شترمرغ اشاره کنیم.
افراد کافیست یک فضای کوچک را آماده سازی کرده و دمای مورد نیاز جوجه ها را فراهم نمایند. البته تغذیه و خوراک شترمرغ بسیار مهم است. در صورت کلی اگر شرایط رشد به شکلی عالی فراهم شود، جوجه ها به سرعت رشد می کنند و بزرگ می شوند.
به طور مثال فراهم کردن بستر تمیز وگرم برای جوجها در ماه اول و دمای ۳۳ ۳۴ درجه برای هفته اول وکم کردن هفته ای ۲ تا سه درجه دما درهرهفته از ضروریات می باشد.

اطلاعاتی درباره جوجه شترمرغ تبریز

زمانی که سن جوجه ها به یکسال برسد، از نظر جسمی بالغ می شوند اما برای رسیدن به بلوغ جنسی و تولید مثل نیاز باید ۲ یا ۳ سال از تولدشان سپری شده باشد.
جوجه ها برای رشد خود به غذایی متفاوت از شترمرغ بالغ نیاز دارند و اگر تغذیه از مواد عالی و معدنی مانند پروتئین غنی باشد، می توان امیدوار بود که اولاً درصد تلفات در آنها کاهش یابد و همچنین رشد آنها سریعتر صورت گیرد.
تبریز یکی از نقاط مستعد در پرورش گونه های اصیل از شترمرغ می باشد که می توانید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما تماس بگیرید. این موارد اطلاعاتی درباره جوجه شترمرغ تبریز بود که در آن سعی شد به برخی از مسائل در خصوص پرورش آن پرداخته شود.

قیمت روز جوجه شترمرغ تبریز

قیمت روز جوجه شترمرغ تبریز شترمرغ از پرندگانی ست که تمام بخشهای آن قابل استفاده بوده و خرید و فروش می شود. بنابراین یک پرنده عالی و استراتژیک است که از نظر اقتصادی سودآوری مناسبی را عاید افراد شاغل در این زمینه خواهد کرد.
از آنجایی که شترمرغ گونه های مختلفی دارد، می توان گفت قیمت جوجه شترمرغ تبریز بر اساس نژاد آن تعیین می شود. البته این یکی از پارامترهای موثر در این زمینه است؛ و بدون تردید نوسانات بازار خرید و فروش دام و طیور بر قیمت روز آن هم اثرگذار خواهد بود.
بازار شترمرغ تبریز به دلیل ویژگیهایی مثبتی که و قابلیت مناسبی که برای پرورش دارد، در طی سالهای اخیر با رونق همراه بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرورش شترمرغ چقدر هست؟

آیا پرورش شترمرغ در ایران سود دارد؟ پرورش شترمرغ جزو یکی از ایده‌هایی قرار می‌گیرد …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام