فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / جوجه شترمرغ / مرکز انواع جوجه شترمرغ باکیفیت

مرکز انواع جوجه شترمرغ باکیفیت

 یکی از مهمترین طیوری که امروزه به پرورش آن اهتمام ورزیده می‌شود، شترمرغ است. صرفه اقتصادی این کار بالا بوده و از طرفی این پرنده، از نظر گوشت، پر، تخم، ناخن، چشم و… ارزشمند می باشد. همچنین شرایط و امکانات خیلی خاصی برای پرورش آن نیاز نمی باشد. علاوه بر این جوجه های مذکور در بازه زمانی نسبتا کوتاهی ثمر می رسد. مرکز انواع جوجه شترمرغ باکیفیت، نژادهای مختلفی از این جوجه ها را عرضه می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را تا انتها دنبال نمایید.

مرکز انواع جوجه شترمرغ باکیفیت

همه چیز درباره جوجه شترمرغ باکیفیت

همه چیز درباره جوجه شترمرغ باکیفیت  در رابطه با جوجه شترمرغ با کیفیت می توان به مطالب زیر اشاره کرد:

جوجه های با کیفیت هم از نظر رشد فیزیکی و هم از نظر سلامت بهتر از سایر نمونه ها می باشند. کیفیت آن در زمان خروج جوجه ها از تخم اثر گذار خواهد بود. همچنین میزان تلفات بین آنها به حداقل ممکن می‌رسد.

گفتنی است که جوجه هایی که از کیفیت بالا برخوردار هستند، هوشیار تر از بقیه جوجه ها می باشند. همچنین از نظر ظاهری نیز به خاطر پر های براق و درخشانی که دارند متمایز می‌شوند. آنها توانایی این را دارند که خیلی سریع روی پاهایشان بنشینند. از نظر پوستی نیز باید به حالت سفت و محکم آن ها اشاره کرد.
 در تولید شترمرغ باید به این نکته توجه داشت که حتماً مکان نگهداری آنها تمیز بوده و همچنین ناف آنها به طور کامل بسته است تا سبب به انتقال بیماری‌ ها و عفونت نگردد.

از دیگر نکاتی که در پرورش آنها مورد اهمیت می باشد، کیسه زرده بوده که می بایست  بیرون از ناف قرار نگیرد. هیچ گونه عضو اضافی در بدن آنها مشاهده نمی شود. این جوجه های با کیفیت از نظر تنفسی نیز کاملاً سالم خواهند بود.

 همچنین باید اشاره کرد که این جوجه ها برای پروار بندی به کار برده می شوند. تامین درجه حرارت مطلوب هم از نیازهای اساسی آنها به شمار می رود.

تولید کنندگان جوجه شترمرغ باکیفیت

تولید کنندگان جوجه شترمرغ باکیفیت  تولید کنندگان جوجه شترمرغ با کیفیت، با تامین شرایط مورد نیاز برای پرورش این جوجه ها، اقدام به پرورش آنها نموده و عرضه مستقیم و عمده آنها را از طریق این سایت فروشگاهی انجام می دهد.با توجه به اینکه عرضه مستقیم آنها از دخالت دلالان جلوگیری می کند، قیمت ها متعادل و مقرون به صرفه می باشند. البته عوامل دیگری بازار شترمرغ را دچار نوسان می کند. سن جوجه ها و سلامت آنها از مهمترین این عوامل هستند. نوع و نژاد جوجه ها هم از دیگر عوامل تغییر دهنده قیمت آنها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرورش شترمرغ چقدر هست؟

آیا پرورش شترمرغ در ایران سود دارد؟ پرورش شترمرغ جزو یکی از ایده‌هایی قرار می‌گیرد …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام