فروش شترمرغ
خانه / پر شترمرغ / قیمت گردگیر شترمرغ مشهد داستر

قیمت گردگیر شترمرغ مشهد داستر

گردگیر شترمرغ(مشهد داستر)قیمت گردگیر شترمرغ

گردگیر شترمرع یکی از محصولات جانبی در تولید و پرورش شترمرغ می باشد .باگسترش مزارع شترمرغ و افزایش روز افزون شترمرغ در ایران ،افراد زیادی وارد این کسب و کار شده اند و در زمینه های مختلف آن مشغول و کار وفعالیت شدخه اند .
یکی از شاخه های کارآفرینی در زمینه استفاده های بهنه از پر شترمرغ هست،زیبایی و خصوصیت بی نظیر پر شترمرغ باعث شده در موارد متفاوتی به کار گرفته شود .

گردگیر شترمرغ یک وسیله بسیار کاربردی می باشد که جای خود را به سرعت در خانه ها ،مراکز تجاری ،فروشگاهها و کلا تمام جاهایی که نیاز به گردگیری داشته باشد بازکرده است کاربرد آسان این وسیله جادویی سبب شده است که متقاضیان زیادی داشته باشد.

قیمت گردگیر جادویی پر شترمرغ

خاصیت بسیار مهم پر شترمرغ کع باعث شده لقب جادویی را به خود اختصاص دهد خاصیت الکترواستایک می باشد این خاصیت باعث می شود که در زمان گردگیری ،گردغبار موجود روی وسایل بجای پراکنده شدن در هوا جذب چرهای گردگیر شوند که با یک تکان شدید در بیرون از منزل به راحتی از چرها جدا می شوند.

قیمت گردگیر شترمرغ متفاوت می باشد و بسته به کیفیت و نوع پر،حجم و اندازه پرها و نوع دسته قیمت آن تعین می شود .

سفارش خرید گردگیر شترمرغ

سفارش خرید گردگیر شترمرغ

گردگیر شترمرغ از طرف افراد بسیاری ثبت سفارش می شود،این سفارش ها یا توسط مصرف کننده  برای مصارف خانگی  هست و یا برای فروش در فروشگاهها و مغازه والبته افرادی هم جهت صادرات گردگیر شترمرغ به کشورهای دیگر به خصوص  همسایه های ایران هستند.
قیمت در فروش عمده بسیار مناسب می باشد .

صادرات گردگیر شترمرغ (ريش النعام)

صادرات گردگیر شترمرغصادرات گردگیر شترمرغ ریش النعام

شترمرغ  و محصولات جانبی آن هنوز به درستی جایگاه خود را درجهان پیدا نکرده وپرورش این حیوان شگفت انگیز در تعدادمعدودی از کشورها رونق دارد به همین دلیل بسیاری از افراد با محصولات و خصوصیات منحصر به فرد انها اطلاع چندانی ندارند.
کشور ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شترمرغ  می باشد .گردگیر پر شترمرغ به عنوان یک محصول بسیار کاربردی از پر های شترمرغ که پس از کشتار جمع آوری می شود تولید می شود صادرات این محصول از اهداف پرورش دهندگان شترمرغ می باشد.
کارگاههای فراوری پر وساخت داستر شترمرغ در شهرهای مختلف ایران شروع بکارکرده اند که مجموعه نشهد داستر از اولین تولیدکنندگان آن می باشد و این مخصول در سراسر ایران و همچنین کشورهای همسایه بسیار شناخته شده است و مشتریان زیادی دارد.

برند مشهد داستر (MASHAHD DUSTER) مدلهای متفاتی از گردگیر شترمرغ را تولید و به بازار عرضه می کند این مدلها از نظر قیمت و کیفیت سلیقه همه افراد را در نظر گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پر شترمرغ

فروش پر شترمرغ صادراتی

با افزایش مزارع تولید شترمرغ در استانها و شهرهای مختلف کشور  ایران جزء بزرگترین تولیدکنندگان …

کانال تلگرام