فروش شترمرغ
خانه / مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ / قیمت عمده مکمل های ویتامینه و معدنی

قیمت عمده مکمل های ویتامینه و معدنی

قیمت عمده مکمل های ویتامینه و معدنی تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی این محصول خواهد داشت. برای آگاهی از قیمت عمده مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ با ما همراه باشید.

مکمل های ویتامینه

عرضه بهترین مکمل ویتامینه شترمرغ

به طور کلی، مهم ترین اصل جهت دستیابی به بالاترین سطح عملکرد و راندمان در پرورش شترمرغ، استفاده از جیره غذایی متعادل است.
بدن شترمرغ با توجه به ویژگی های خاص به تمام ویتامین ها و مواد معدنی نیازمند بوده و عدم دریافت این مواد سبب ایجاد اختلال در رشد و کاهش بازدهی خواهد شد. در زیر به برخی از علائم کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در شترمرغ اشاره خواهیم کرد:

  • کاهش تولید تخم گذاری، کاهش ضخامت پوسته تخم
  • ضعف و لاغری، توقف رشد
  • نرمی استخوان
  • عدم تعادل و فلجی
  • لخته شدن طولانی مدت خون، خون مردگی زیر پوست
  • کاهش اشتها و مرگ
  • ایجاد اگزمای پوستی و ضایعات در دهان و پا
  • کم خونی، پر درآوری ضعیف و رشد ضعیف استخوان ها
  • کاهش جوجه درآوری، تغییر شکل استخوان پا

همین امر سبب شده تا مراکز پرورش شتر اقدام با توجه به نوع و سن شترمرغ، به تهیه مرغوب ترین مکمل های ویتامینه و معدنی جهت استفاده در جیره غذایی شترمرغ اقدام نمایند.

مکمل های ویتامینه

خرید عمده مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ

ویتامین ها و مواد معدنی، ازجمله مهم ترین اجزاء تشکیل دهنده جیره غذایی شترمرغ ها بوده که بر روند و کیفیت رشد آن ها نقش بسزایی دارند.
استفاده از مکمل های ویتامینه و معدنی در جیره غذایی شترمرغ به منظور رشد مطلوب شترمرغ از مرحله جنینی تا تبدیل شدن به یک شترمرغ بالغ و جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری ها امری ضروری است.
از این رو، مراکز پرورش شترمرغ با تهیه انواع مکمل های غذایی به صورت عمده علاوه بر بهبود کیفیت تولید و افزایش بهره وری به کاهش هزینه های تمام شده نیز کمک خواهند کرد.
اگر شما نیز قصد خرید انواع مکمل های غذایی به قیمت عمده را دارید می توانید نسبت به تهیه محصول موردنظر خود از همین سایت اقدام نمایید.

قیمت فروش مکمل های ویتامینه شترمرغ

قیمت فروش انواع مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ به عوامل متعددی بستگی دارد که از آن جمله می توان به مقدار ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن، شرکت تولیدکننده و نوع شترمرغ اشاره کرد.
کارشناسان فروش این سایت با ارائه قیمت بروز این مکمل ها، راهنمای دقیقی در هنگام خرید به شما ارائه داده و شما را در امر خرید یاری می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی مکمل های ویتامینه

کارخانه تولیدی مکمل های ویتامینه و معدنی

کارخانه تولیدی مکمل های ویتامینه و معدنی، محصولات خود به صورت حضوری و یا اینترنتی، …

کانال تلگرام