فروش شترمرغ
خانه / مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ / فروش اینترنتی مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ

فروش اینترنتی مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ

فروش اینترنتی مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ ، یکی از راهکارهای مناسب جهت فروش بیشتر محصولات با نازل ترین قیمت است. برای آشنایی با مکمل های غذایی و خرید و فروش این محصول با ما همراه باشید.

مکمل های ویتامینه

عرضه مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ

مکمل های ویتامینه و معدنی از جمله مهم ترین مواد تشکیل دهنده جیره غذایی این پرنده عظیم الجثه بوده که نقش بسزایی در رشد و تولیدمثل آن خواهد داشت.
به طور کلی، استفاده از خوراک متعادل و بهره گیری از مکمل های ویتامینه و معدنی، در پرورش انواع شترمرغ و با توجه به سرعت رشد این پرنده بسیار حائز اهمیت است.
از این رو شرکت های تولیدکننده خوراک دام و طیور به عرضه انواع مکمل های ویتامینه و معدنی با کیفیت اقدام کرده و محصولات خود را با بهترین کیفیت در اختیار مراکز پرورش شترمرغ قرار می دهند.

مکمل های ویتامینه

مرکز فروش مکمل های ویتامینه با قیمت ارزان

شترمرغ ها بزرگ ترین پرندگان موجود بر روی زمین و از راسته سینه پهنان هستند. پرورش شترمرغ به منظور استفاده از محصولاتی همچون گوشت، تخم، روغن، چرم و پر این پرنده، سال ها است که مورد توجه قرار گرفته است.
رشد و تولیدمثل مطلوب این پرنده به تغذیه مناسب و وجود مکمل های ویتامینه و مواد معدنی در جیره غذایی وابسته است. عدم وجود این مکمل ها در تغذیه شترمرغ سبب بروز مشکلاتی خواهد شد که در ذیل به برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

  • عدم رشد کافی
  • بی اشتهایی
  • افزایش تلفات در هفته های اول پرورش شترمرغ
  • ضریب تبدیل نامطلوب علی رغم مصرف خوراک بالا
  • پر درآوری ضعیف و نامناسب
  • مشکلات پا
  • کاهش ایمنی و افزایش میزان تنش
  • آبریزش از چشم ها
  • آبسه روی کام
  • رشد ناقص و تحلیل ماهیچه ها

همین امر سبب شده تا تولیدکنندگان شترمرغ به خرید مکمل های ویتامینه و معدنی از مراکز تولید و فروش خوراک دام و طیور روی آورند.
علاوه بر این، با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از هزینه های پرورش شترمرغ مربوط به تهیه خوراک و مکمل های غذایی است، بنابراین تولیدکنندگان همواره به دنبال خرید این مکمل ها با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت هستند.
این مرکز با سال ها تجربه در خصوص تولید انواع مکمل های غذای دام و طیور، با ارائه بهترین مکمل های ویتامینه و معدنی با نازل ترین قیمت، امکان خرید مستقیم و بدون واسطه این محصول را فراهم ساخته است.

مکمل های ویتامینه

فروش اینترنتی مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ

شرکت تولید کننده انواع مکمل های غذایی دام و طیور، در راستای حمایت از تولیدکننده به عرضه اینترنتی بهترین مکمل های ویتامینه و معدنی شترمرغ با ارزان ترین قیمت پرداخته است.
اگر به دنبال خرید این مکمل ها با قیمت مناسب هستید، خرید اینترنتی بهترین گزینه است. زیرا به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی، با قیمت مناسب و بدون دردسر تهیه نموده و در محل تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی مکمل های ویتامینه

کارخانه تولیدی مکمل های ویتامینه و معدنی

کارخانه تولیدی مکمل های ویتامینه و معدنی، محصولات خود به صورت حضوری و یا اینترنتی، …

کانال تلگرام