فروش شترمرغ
خانه / دستگاه جوجه کشی شترمرغ / فروش اینترنتی دستگاه جوجه کشی شترمرغ در بازار

فروش اینترنتی دستگاه جوجه کشی شترمرغ در بازار

یکی از موارد با اهمیت هنگام پرورش شترمرغ ها، تهیه شترمرغ مولد به منظور تخم گذاری و پس از آن جوجه گرفتن از آن تخم هاست. عمل جوجه گیری در مراکز پرورش شترمرغ، توسط دستگاه جوجه کشی صورت می پذیرد و روش های گوناگونی برای تهیه و خرید این قبیل دستگاه ها وجود دارد.

دستگاه جوجه کشی

فروش دستگاه جوجه کشی شترمرغ

امروزه یکی از نیازهای مبرم مزارع پرورش شترمرغ همین دستگاه های جوجه کشی می باشد که در انواع و کیفیت و ظرفیت های مختلف ساخته شده و به فروش می رسد.
طبیعتا هرچه بازده و ظرفیت این دستگاه ها بالاتر باشد هزینه مورد نیاز برای تهیه آن ها نیز افزایش می یابد. این دستگاه ها را می توان از روش های گوناگونی خریداری کرد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • خریداری دستگاه از شرکت های تولیدکننده داخلی که طبیعتا نیازمند صرف هزینه کمتری ست.
  • خرید از سایت های اینترنتی معتبر که منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.
  • خریداری نمونه های خارجی از شرکت های وارد کننده مجاز و معتبر

دستگاه جوجه کشی

انواع دستگاه جوجه کشی شترمرغ

به مانند تمامی دستگاه های پرورشی، سیستم های جوجه کشی شترمرغ نیز انواع مختلفی دارند. معمولا دسته بندی دستگاه های جوجه کشی را بر پایه ظرفیت و تعداد تخم هایی که به صورت همزمان در دستگاه قابلیت جوجه کشی دارند انجام می دهند. البته می توان از دیدگاه های میزان رطوبت، برق مصرفی و مانند آن نیز این دستگاه ها را دسته بندی کرد.
برخی از انواع دستگاه جوجه کشی شتر مرغ از نظر تعداد و ظرفیت به شرح زیر است:

  • دستگاه ۱۲ تایی
  • دستگاه ۲۴ تایی
  • دستگاه ۴۰ تایی
  • دستگاه ۶۴ تایی

البته همانطور که بیان داشتیم این دستگاه ها در ظرفیت های گوناگونی تولید و ساخته می شوند و بعضا بسته به نیاز و سفارش خریدار می تواند تعداد ظرفیت آن متغیر باشد.

دستگاه جوجه کشی

خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی شترمرغ

فروشگاه های اینترنتی متعددی پای در عرصه خرید و فروش دستگاه های جوجه کشی نهاده اند. این فروشگاه ها با فراهم آوردن محیط مناسب در بستر فضای مجازی، کار را برای خریداران این دستگاه ها بسیار راحت کرده اند.
خریداران می توانند در منزل خود با بررسی خصوصیات دستگاه و مشورت با فروشنده بهترین خرید را از راه دور انجام دهند و دستگاه را درب محل تحویل بگیرند.
لازم به ذکر است که هنگام خرید محصول از اعتبار و سابقه سایت فروشنده دستگاه اطمینان حاصل و بعد از آن اقدام به خرید کنید تا بهترین خرید را با صرف کمترین هزینه انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

قیمت دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند با چه ظرفیتهایی تولید …

کانال تلگرام