فروش شترمرغ
خانه / پر شترمرغ / فروش انواع گردگیر پر شتر مرغ

فروش انواع گردگیر پر شتر مرغ

گردگیر پر شترمرغ گه از پرهای طبیعی بی نظیر شترمرغ ساخته شده اند متقاضیان بسیار زیادی دارد.
شترمرغ یکی از شگفتی های آفرینش می باشد باخصوصیات بی نظیر محصولاتی مثل گوشت، روغن ، پوست بسیار زیبا ومنحصر به فرد و همچنین پرهایی با خاصیت الکترواستاتیک مناسب جهت گردگیری مخصوصا در صنایع الکترونیک می باشد.

شرکت تولید پر شترمرغ

آیا می دانید که از پر شترمرغ ها چه استفاده هایی می کنند؟ بهتر است بدانید که با توجه به این که خرید گردگیر پر شتر مرغ به صورت آنلاین بسیار بالا می باشد یکی از مهم ترین دلایل آن هم این است که مردم پس از گردگیر پر شتر مرغ به صورت اینترنتی از این پر ها در زمینه تزیین استفاده می کنند. یکی از مهم ترین کابرد های این پر ها هم در مراسم های عزادای می باشند.
چرا که از زمان های گذشته تا کنون از این نوع پر ها استقاده های زیادی می کنند و مشتری های این نوع پر ها در بازار های خرید و فروش بسیار بالا تر از دیگر نوع پر ها می باشند. شما هم اگر نیازی به چنین پر هایی داشته باشید می توانید خرید های خود را به راحتی به این صورت انجام دهید و از آن ها استفاده کنید.
شرکت تولید پر شترمرغ

گردگیر پر شتر مرغ

قیمت خرید گردگیر پر شتر مرغ بستگی به مراکز خرید دارد که از چه نوع مرکز آن ها را خریداری می کنیم. یکی از بهترین مرکزی که در این زمینه فعالیت دارد را سایت معرفی می کند و می توان خرید کرد. مزرعه های رشد و پرورش شترمرغ در کشور در شهر های مختلف قرار دارند که آن را رشد می دهند.
مرکز معرفی شده توسط سایت خرید پر شترمرغ ارزان و محصولات را پایین تر در نظر می گیرد. به این علت است که افرادی که از این مراکز خرید و فروش می کنند تعداد بسیار بالایی دارند. شما نیز می توانید خرید گردگیر پر شتر مرغ را از این مرکز انحام دهید و آن را تکی به فروش برسانید.
چرا که خرید و فروش های این مرکز به صورت عمده می باشد و بهتر است بدانید که خرید و فروش های عمده سبب ارزان تر بودن تمامی قیمت ها هستند.
گردگیر پر شتر مرغ

گردگیر جادویی پر شترمرغ

 

گردگیر پر شترمرغ

گردگیر پرشترمرغ یک ازمحصولات تولیدشده با پر طبیعی شترمرغ است ،محصولی فوق العاده وبسیار کاربردی میباشد که استقبال بی نظیر مردم از خرید این محصول حاکی ار آنست.
باگردگیر شترمرغ به راحتی میتوان گردوخاک روی لوازم،قفسه ها وتمامی اجناس را تمیز کرد بدون اینکه گردوخاک در هوا منتشر شود و پس از پایان گردگیری با تکان دادن آن در فضای باز گردوغبار از گردگیر جدا می شود.

گردگیر پر شتر مرغ یک محصول طبیعی است که کارایی فواق العاده خوبی در گردگیری و رفع گرد و غبار دارد.
این محصول در انواع مختلفی با توجه به پر شترمرغ تولید شده و در بازار فروش با قیمت مناسب عرضه می گردد.

گردگیری فرایندی است که مورد توجه خانم های خانه دار است و محصول کاربردی، گردگیر پر شترمرغ می باشد.

خصوصیات پر شترمرغ اصل

پر شتر مرغ بدلیل خصوصیات منحصربفردی  که دارد بسیارمناسب جهت ساخت گردگیر میباشد.
میتوان گفت پر شترمرغ جاذب الکتریسیته است از اینرو گردگیر پر شترمرغ به راحتی جاذب گرد و غبار می باشد.
همانطور که گفته شد جذب گردو و غبار این گردگیر بسیار زیاد بوده و برای گردگیری بسیار سریع کابردی است.
از خصوصیات پر شترمرغ می توان به لطیف بودن و انعطاف پذیر بودن آن برای گردگیری مکانهای مختلف اشاره کرد.
پر شترمرغ قابل شست و شو است بی آنکه از کیفیت پر شترمرغ یا نرمی و انعطاف پذیری آن کم شود.
زیبایی خاص وبی بدلیل پرشترمرغ طراحان لباس ودکوراسیون داخلی را برآن داشته تا استفاده مطلوبی از آن داشته باشند.

گردگیر پر شتر مرغ

ساخت گردگیر با پر شترمرغ|ostrich duster

گردگیر پرشترمرغ با استفاده از پرهای شترمرغ کشتاری که حداقل سن ۸ ماهگی ووزن بالای ۸۰ کیلوگرم داشته باشند ساخته می شود ،هرچه قدر سن و وزن شترمرغ کشتاری بیشتر باشدپرها زیبایی و کیفیت بهتری جهت ساخت گردگیر دارند.
یکی ازدلایلی که در آفریقا سن کشتار بین ۱۲ تا ۱۴ ماهگی میباشد استفاده بهتر از پره میباشد. فروش وصادرات،ساخت گردگیرهای باکیفیت وقیمت بالاتر.
همچنین در مزارع پرورش شترمرغ آفریقا پرکشی انجام میشود پرکشی ازشترمرغ مولد در زمان استراحت به تولید بیشتر کمکمیکند و پرهای حاصل از پرکشی بخش از هزینه هارا جبران میکند ،اینکار در ایران بندرت انجام می شود.

انواع گردگیر پر شترمرغ

قیمت انواع گردگیر پر شترمرغ
فروش انواع گردگیر پر شترمرغ

گردگیر پر شترمرغ براساس توع پر ودسته ازنظر سایز واندازه به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

  1. گردگیر پر شترمرغ با دسته ثابت: دسته این نوع گردگیر میتواند از جنس چوب یا استیل باشد واندازه ان بین ۴۰ تا ۵۰ سانت می باشد.
  2. گردگیر پر شترمرغ با دسته تلسکوپی:دسته این نوع گردگیر از جنس استیل میباشد ودارای قابلیت بزرگ شدن میباشد این دسته در حالت ثابت حدودا ۵۰ تا ۶۰ سانت و درحالت بزرگ  دوبرابر مشود.
  3. گردگیر پر شترمرق طیقاتی: در این نوع پر تنها در قسمت انتهایی نصب نمی شود بلکه به صورت طبقاتی در طول دسته قرار میگیرد.

قیمت گردگیر پر شترمرغ

فروش انواع گردگیر پر شترمرغ

قیمت گردگیر پرشترمرغ بر اساس نوع و تعدادپر و دسته .مشخص می شود.
گردگیر پر شترمرغ ساده باحداقل پرو دسته چوبی ساده در فروش عمده از ۸۰۰۰تومان شروع میشود وبا افزایش تعداد وکیفیت پر و دسته چوبی خراطی شده قیمت  تا ۳۰ و ۴۰ هزارتومن افزایش می یابد.
استفاده از پر شترمرغ مولد کیفیت گردگیر را بالا می برد که باعث افزایش قیمت بیشترمی شود چراکه بیشتر جهت صادرات استفاده می شود که در بازار جهانی قیمتی  بالای ۲۰ دلار دارد

خرید اینترنتی گردگیر پر شتر مرغ

جهت خرید گردگیر پر شترمرغ هم امکان خرید اینترنتی از سایتهای معتبر و هم مراجعه حضوری به مرکز عمده گردگیر پرشترمرغ وجود دارد .
در خریدهای اینترنتی میتوان محصول مورد نظر را باقیمت بسیار مناسب جویا شد.

گردگیر پر شترمرغ مشهد|مشهد داستر|MASHHAD DUSTER

گردگیر پر شترمرغ

کارگتههای زیادی در شهرهای مختلف کشور در ساخت گردگیر پر شترمرغ فعالیت دارند که یکی از این مراکز در مشهد مقدس فعالیت دارد و برند  مشهد داستر محصول این شرکت می باشد.
مشهد داستر دارای گیفیت های متفاوت با قیمتهای مناسب میباشد همچنین امکان ساخت گردگیر سفارشی هم وجود دارد.

خرید گردگیر تولید شده با پر شتر مرغ به دلیل کارایی عالی در فرایند گردگیری از رونق زیادی برخوردار می باشد.

فروش پر شترمرغ

قیمت خرید اینترنتی گردگیر پر شتر مرغ در این سال نسبت به قیمت های روز بازار ها تعیین می گردد. در سال های اخیر قیمت آن ها نسبت به سال های قبل افزایش یافته است. میزان خرید گردگیر پر شتر مرغ با توجه به موارد مختلفی می باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم.
شترمرغ از جمله پرنده هایی می باشد که از پوست و هم چنین گوشت این پرنده استفاده زیادی می کنند.
می توانید این پرنده را به صورت عمده از مراکزی که آن ها رشد و پرورش می دهند خریداری کنید و پس از این که به سن بالغ رسیدند از پوست و گوشت آن ها استفاده کنید.

چرا که استفاده های زیادی از آن ها می کردد. از پرنده شترمرغ در تهیه کردن انواع چرم های مختلف استفاده می کنند که این چرم ها را به کشور های دیگر نیز صادر می کنند.

فروش پر شترمرغ

قیمت گردگیر پر شتر مرغ

چرا یکی از مهم ترین روش های خرید، خرید گردگیر پر شتر مرغ به صورت اینترنتی می باشند؟ بهتر است بدانید که در زمان های گذشته برای خرید و فروش کردن انواع محصولات از روش های حضوری استفاده می کردند. اما بهتر است بدانید که با گذشت زمان های طولانی معمولا از خرید و فروش های گردگیر پر شتر مرغ ارزان قیمت به صورت آنلاین استفاده می کنند. باید بدانید که خرید اینترنتی پر شترمرغ هم به این صورت از جمله مهم ترین و بهترین روش های خرید آن ها می باشد.

به این علت هم دیده می گردد که معمولا در بازار های خرید و فروش همه مشتری ها خرید های خود را به این روش انجام می دهند. شما هم می توانید خرید های خود را به صورت آنلاین از این شرکت انجام دهید و از این پر ها استفاده کنید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پر شترمرغ

فروش پر شترمرغ صادراتی

با افزایش مزارع تولید شترمرغ در استانها و شهرهای مختلف کشور  ایران جزء بزرگترین تولیدکنندگان …

کانال تلگرام