فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / چرم شترمرغ / فروشگاه چرم شترمرغ اصل عمده

فروشگاه چرم شترمرغ اصل عمده

چرم شترمرغ اصل عمده از جمله چرم های طبیعی و بسیار خاص است که جزو چرم های کمیاب در بازار ایران به حساب می آید. چرا که این چرم قیمت بسیار زیادی دارد و هر فردی با هر درآمدی توانایی کافی برای خرید آن را ندارد و لذا فروشگاه چرم شتر مرغ اصل عمده در تلاش است این چرم را به صورت بدون واسطه از مراکز تولید کننده چرم طبیعی تهیه کند تا مناسب ترین و بهترین قیمت ها را برای فروش این چرم طبیعی خاص تعیین کند.

فروشگاه چرم شترمرغ اصل عمده

چرم شترمرغ اصل چه ویژگی هایی دارد؟

چرم شترمرغ اصل چه ویژگی هایی دارد؟ چرم های طبیعی از پوست حیوانات مختلفی تهیه می‌ شوند که نوع حیوانی که برای تولید این چرم ها استفاده می شود بر روی قیمت و ارزش این محصولات تأثیر می‌ گذارد. چرم شتر مرغ یک چرم طبیعی فوق‌ العاده خاصی است که از پوست شتر مرغ به دست می‌ آید و از آن جایی که پوست شتر مرغ نسبت به پوست سایر حیواناتی مانند گاو، بز و غیره متفاوت تر است، لذا شکل ظاهری چرم شترمرغ نیز بسیار خاص و متفاوت است.

شما با یک نگاه به راحتی می توانید از اصالت چرم شترمرغ مطمئن شوید. یکی از ویژگی‌ های مهم چرم اصل شتر مرغ این است که این چرم برخلاف سایر چرم های نازک تراکم و استحکام فوق العاده زیادی دارد و در عین دارا بودن چنین ویژگی بسیار نازک است که این دو ویژگی باعث می شود که بتوان انواع محصولات چرمی ظریف مانند کیف پول، جاکلیدی، قاب موبایل، دستبند، کیف، کفش و حتی پالتو ها را با استفاده از این چرم تولید کرد.

همچنین یکی از مهم ترین ویژگی‌ های بارز چرم شتر مرغ این است که بر روی سطح این چرم نقاط برجسته متعددی وجود دارد که این نقاط در واقع همان غده رشد پر های شترمرغ هستند که پس از دباغی، این غده ها بر روی چرم باقی مانده اند و نیز موجب زیباتر نشان دادن ظاهر چرم طبیعی شده اند.

پخش انواع چرم شترمرغ اصل عمده

پخش انواع چرم شترمرغ اصل عمده پخش چرم شترمرغ اصل نسبت به سایر چرم های طبیعی مانند چرم گاوی به مقدار کمتری در بازار ایران انجام می‌شود. چراکه چرم شترمرغ اصولاً یک چرم بسیار کمیاب است که معمولاً تولید این چرم به صورت سفارشی انجام می‌شود.

همچنین با این وجود افراد فعال در حوزه پخش چرم انواع شتر مرغ های اصل سعی دارند به صورت مستقیم تر اقدام کنند تا بتوانند قیمت بسیار بالای این چرم اصل را تا حدی کاهش دهند تا افراد بتوانند با قیمت نازل تری این چرم مرغوب و کمیاب را خریداری کرده و از آن محصولات فوق العاده لوکس با قیمت مناسب تری تولید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع انواع چرم شترمرغ زرشکی

امروزه چرم شترمرغ زرشکی یک محصول لوکس به ویژه در صنعت چرم سازی محسوب می شود. چرم شترمرغ موجود در مرکز توزیع چرم دارای کیفیت مناسب و قیمت رقابتی است. بنابراین ای

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام