فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / جوجه شترمرغ / عمده فروشی جوجه شترمرغ ارومیه

عمده فروشی جوجه شترمرغ ارومیه

جوجه شتر مرغ از زمانی که از تخم بیرون می آید در سالن های پرورش شتر مرغ به خوبی نگهداری شده و با تغذیه صحیح به خوبی رشد می کند. یکی از بهترین قطب های پرورش دهنده شترمرغ شهر ارومیه می باشد. در این شهر بزرگترین و مجهز ترین مزارع پرورش شتر مرغ وجود دارد. عمده فروشی جوجه شترمرغ ارومیه را با کمی تحقیق و پرس و جو می توانید پیدا کنید.

عمده فروشی جوجه شترمرغ ارومیه

همه چیز درباره جوجه شترمرغ ارومیه

همه چیز درباره جوجه شترمرغ ارومیه جوجه شترمرغ ارومیه در بهترین محیط پرورش داده می شود و در محلی مناسب نگهداری می گردد. جوجه تازه متولد شده پباید به خوبی تغذیه شده تا بیمار نشود و با وجود شرایط محیطی مناسب و نظافت محل زندگی این پرنده در مدت زمان کوتاه به رشد مطلوبی می رسد. این جوجه ها در یک ماهگی به وزنی حدود ۴ کیلوگرم می رسد و در ماه های بعد بر وزن آن افزوده می شود.
جوجه های سالم دارای پرهای درخشان و با کیفیتی هستند. واکسیناسیون آنها باید به موقع انجام شده تا دچار بیماری نشوند. این پرنده در دو سالگی به بلوغ  می رسد و می تواند تخم گذاری کند. شتر مرغ با مدیریت صحیح و نگهداری مطلوب به  راحتی بزرگ می شود.
این پرنده نسبت به شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بسیار خوبی دارد و در بسیاری از استان های سردسیر و گرمسیر به خوبی پرورش می یابد. رسیدگی به محیط پرورش این پرنده همچنین تأمین غذای مورد نیاز و مراقبت های درمانی مناسب باعث می شود که این پرنده بدون هیچ گونه مشکلی رشد کند.

خرید ارزان جوجه شترمرغ ارومیه

خرید ارزان جوجه شترمرغ ارومیه یکی از مراکز خرید ارزان جوجه شترمرغ ارومیه همین شرکت می باشد. در این مرکز انواع جوجه های سالم با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می گردد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید شترمرغ با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید. قیمت عمده شترمرغ ارزان و مقرون به صرفه تر از قیمت جزیی این محصول می باشد.
این روزها بازار خرید و فروش انواع جوجه شتر مرغ به دلیل سوددهی مناسب بسیار پررونق است. بسیاری از پرورش دهندگان شترمرغ جوجه های چند ماهه سالم را به صورت عمده خریداری می کنند.
این روزها افراد زیادی به دلیل مقرون به صرفه بودن پرورش شترمرغ اقدام به راه اندازی مزارع پروش شترمرغ نموده اند و این پرنده را به خوبی نگهداری می کنند تا از فروش گوشت و تخم و .. آن سود خوبی به دست آورند. همان طور که می دانید گوشت شترمرغ یکی از گوشت های پر خاصیت و لذیذ بوده که سرشاز از انواع مواد مغذی است و امروزه طرفداران زیادی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرورش شترمرغ چقدر هست؟

آیا پرورش شترمرغ در ایران سود دارد؟ پرورش شترمرغ جزو یکی از ایده‌هایی قرار می‌گیرد …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام