فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / صادرات بهترین شترمرغ پرواری یزد

صادرات بهترین شترمرغ پرواری یزد

صادرات بهترین شترمرغ پرواری یزد به کشورهای گوناگونی انجام می شود. این کار سود بسیار بالایی دارد و برای همین است که شاهد توسعه پرورش این پرنده خاص در نقاط گوناگونی از این استان هستیم. از جانب دیگر، تولیدی شترمرغ، حیواناتی را برای صادرات آماده می نماید که از نظر جسمی سالم و همچنین گوشتی می باشند. گفتنی است در حال حاضر این پرنده به کشورهای متفاوتی به خصوص ممالک همسایه صادر می گردد.

اطلاعاتی درباره شترمرغ پرواری یزد

اطلاعاتی درباره شترمرغ پرواری یزد می خواهیم در این بخش، اطلاعاتی درباره شترمرغ پرواری یزد خدمت شما ارائه دهیم. در این استان، افراد متعددی وجود دارند که کارشان پرورش دادن این پرندگان عظیم الجثه است. از جانبی، به دلیل شرایط آب و هوایی خاصی که در این منطقه حکم‌ فرما است، محیطی خوب برای این کار محسوب می گردد.

اصولاً پرورش دهندگان شترمرغ ها به سه روش باز که زمین وسیعی برای این کار نیاز است، نیمه باز، وسعت زمین کمتر می باشد و همینطور بسته که به نوعی فضا حصارکشی است، این کار را انجام می دهند. نوع پرواری این پرندگان برای مصرف گوشت آن آماده می شوند و به همین دلیل، به خوراک شان و محل زندگی، توجه ویژه ای می شود.

گوشت این پرنده قرمز، خوش طعم و در حین حال بافتی مانند گوشت گاو دارد. ارزش غذایی  خواص بالای آن سبب شده تا مصرف کنندگان زیادی داشته باشد. ، این پرنده از هر نظر که نگاه کنید، سودآور است زیرا که به جز گوشت از بخش های دیگر بدن آن نیز استفاده می نمایند:

  • پوست پرنده که بسیار ارزشمند است و از آن در صنایع گوناگونی کار می گیرند.
  • پر این حیوان که هم جنبه تزئینی و هم کاربرنظافتی بسیار عالی  دارد.
  • حتی غضروف های آنان در پزشکی ارزش زیادی دارد.
  • تخم  آن که بزرگترین تخم روی زمین می باشدغلاوه بر جوجه کشی به عوان خوراکی نیز استفاده می شود.
  • استفاده ازپوسته تخم شترمرغ جهت نقاشی وترئیات

قیمت تولیدی شترمرغ پرواری یزد

قیمت شترمرغ پروراری راجع به قیمت تولیدی شترمرغ پرواری یزد باید بیان نماییم که نرخ ها گوناگون است. این پرندگان بیشتر بر اساس نژاد، سن، جنسیت، وزن، پر و سایر موارد دیگر ارزش گذاری می شوند و طبعاً همه شان شبیه به یکدیگر نمی باشند و همین موضوع سبب شده تا قیمت شترمرغ متفاوت باشد.

ولی ما راه ساده ای را برای شما نشان می ‌دهیم تا بتوانید تازه ترین نرخ ها را به دست آورید. می شود که به بخش فروش این سایت مراجعه کنید. تماس گرفتن با فروشنده از طریق شماره هایی که در انتهای نوشته درج شده، امکان پذیر می باشد. از جانبی، قادر هستید که حتی درخواست خرید بهترین شترمرغ ها را نیز از همین طریق، ثبت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع انواع چرم شترمرغ زرشکی

امروزه چرم شترمرغ زرشکی یک محصول لوکس به ویژه در صنعت چرم سازی محسوب می شود. چرم شترمرغ موجود در مرکز توزیع چرم دارای کیفیت مناسب و قیمت رقابتی است. بنابراین ای

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام