فروش شترمرغ
خانه / گوشت شترمرغ / صادرات انواع گوشت شترمرغ

صادرات انواع گوشت شترمرغ

صادرات انواع گوشت شترمرغ به کشور های مانند روسیه، افغانستان، ترکیه و… از ایران انجام می گیرد. با توجه به کیفیت گوشت شترمرغ ایران، صادرات آن به کشور های اروپایی نیز در حال انجام است.
یکی از راه های موفقیت اقتصادی هر کشوری، حضور مناسب در بازار های خارجی است.
همچنین یکی از روش های بسیار مهم برای کمک به اقتصاد ایران، صادرات محصولات غیر نفتی به کشور های مختلف است.صادرات انواع گوشت شترمرغ از زمینه های اقتصادی مهم کشور است. به طوری که ایران دومین تولید کننده، بهترین نوع گوشت شترمرغ در جهان به شمار می رود.

پخش عمده گوشت شترمرغ

انواع گوشت شترمرغ

انواع گوشت شترمرغ در بازار ایران و جهان به شرح زیر است.

  • ران بدون استخوان شترمرغ
  • ماهیچه شترمرغ
  • فیله شترمرغ
  • گردن شترمرغ
  • بال شترمرغ
  • بازوی شترمرغ
  • دل و جگر شترمرغ
  • و…

هر کدام از انواع گوشت های ذکر شده، دارای قیمت متفاوتی هستند.

/category/گوشت-شترمرغ/

خواص و خصوصیات گوشت شترمرغ

شترمرغ از گونه پرندگان است، و اولین زادگاه آن آفریقا بوده است. که امروزه در مناطق مختلف جهان یافت می شود.امروزه در ایران نیز شترمرغ های افریقایی پرورش داده می شود.

از خصوصیات گوشت شترمرغ می توان به قرمز بودن آن اشاره کرد. که چربی و کلسترول کمتری نسبت به سایر گوشت ها دارد.یک خواص دیگر گوشت شترمرغ، بدون انگل بودن آن است. که با توجه به افزایش قیمت گوشت گاو و گوسفند، در بازار بسیار خریدار دارد.

گوشت شترمرغ چه طبعی دارد؟

گوشت شترمرغ گوشتی قرمز است. با توجه به اینکه طبعی گرم و خشک دارد، برای تمامی افراد استفاده از آن ضروری و همچنین یک نیاز اصلی است.

یکی از دلایل اصلی فواید بسیار گوشت شترمرغ، فاقد چربی بودن و بدون کلسترول بودن آن می باشد.علاوه بر این ها برای باد های دستگاه گوارش، برای درد های مفصلی و… بسیار توصیه می شود.

صادرات انواع گوشت شترمرغ

صادرات انواع گوشت شترمرغ ایران

ایران یکی از کشور های تولید کننده برتر در زمینه گوشت شترمرغ می باشد.و هر ساله علاوه بر گوشت شترمرغ، پوست و چرم شترمرغ را نیز به کشور های مختلف صادر می کند.

کشور های روسیه، قطر، عراق، افغانستان و ترکیه از مقصد های صادراتی ایران برای گوشت شترمرغ هستند.ایران سالانه ۳ هزار تن گوشت شترمرغ تولید می کند و در بازار های جهانی به فروش می رساند.

قیمت گوشت شترمرغ صادراتی

قیمت گوشت شترمرغ در ایران با توجه به بازه های زمانی مختلف، متفاوت خواهد بود.با توجه به اینکه در ماه های اخیر قیمت بیشتر گوشت ها و همچنین خوراک شترمرغ افزایش یافته است، قیمت خود گوشت شترمرغ صادراتی نیز افزایش داشته است.

برای اطلاع دقیق از قیمت گوشت شترمرغ صادراتی، به سایت های اعلام قیمت مراجعه کنید. که علاوه بر اطلاع از قیمت، می توانید سفارش محصول صارداتی خود را نیز انجام دهید.

صادرات انواع گوشت شترمرغ

فروش گوشت شترمرغ در سراسر کشور

گوشت شترمرغ در ایران، زیاد مورد استفاده قرار نمی گرفت. اما با افزایش قیمت گوشت گاو و گوسفند، این نوع گوشت نیز بسیار محبوب شده است.

گوشت شترمرغ با قیمتی مناسب و بسیار مفید، در سراسر کشور به فروش می رسد.شما برای خرید می توانید سفارشات خود را از طریق این مجموعه انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشت شترمرغ تازه

قیمت گوشت شترمرغ قیمت گوشت شترمرغ در شهرهای مختلف  متفاوت می باشد معمولا قیمت براساس …

کانال تلگرام