فروش شترمرغ
خانه / گوشت شترمرغ / خرید گوشت شترمرغ در تهران

خرید گوشت شترمرغ در تهران

سفارش خرید گوشت شترمرغ در تهران

خرید گوشت شترمرغ

خرید گوشت شترمرغ در تهران چگونه است ؟ ار کجا می توان گوشت شترمرغ تازه خرید کرد ؟ چگونه می توان گوشت تازه و مرغوب را تشخیص داد؟ا
شترمرغ بزرگترین پرنده شناخته شده درجان می باشد که قدرت پرواز کردن را نداردبا وجود داشتن خصوصیات پرنده گان اما برخلاف تصوربعد از ذبح  گوشت سفید مشاهده نمی شود بلکه گوشت شترمرغ قرمز بوده ودر گروه گوشتهای قرمز طبقه بندی می شود.
در عین حال جالب هست که بدانید با وجود قرمری گوشت ،خواص مشابهی با گوشت های سفید داردیعنی از نظر کلسترول و چربی در حد بسیار پاینی قرار دارد.

خرید گوشت شترمرغ در شرق تهران

خرید گوشت شترمرغ در تهران

امروزه با بیشرفت تکنولوژی کارها آسانتر شده است  دیگر نیاز نبیست برای خرید و بدست اوردن کالایی  ویا انجام بعضی از کارها از خانه خارج شویم ، بخصوص درشرایط فعلی وجود بیماری کرونا که ماندن در خانه بهترین راه جلوگیری از شیوع ان هست  از طریق تماس تلفنی ویا سفارش اینترنتی هر نوع خریدی را انجام داد.
سفارش اینترنتی ویا تلفنی گوشت شترمرغ هم در مناطق تهران امکان پذیر می باشد .
خرید اینترنتی و تلفنی گوشت شترمرغ در شرق تهران ، خرید گوشت شترمرغ در غرب تهران، خرید گوشت شترمرغ در جنوب تهران، خرید گوشت شترمرغ در صادقیه، خرید گوشت شترمرغ در تهران تنها با گرفتن شماره تماس مشاو ان فروش و یاپیام رسانی در واتساپ می توانید سفارش خود را ثبت کرده و گوشت تازه کشتار روز را تحویل گرفت

تشخیص گوشت تازه شترمرغ

بر ای جبران کم خونی مخصوصا در بانوان و بانوان باردار توصیه اکید پزشکان مصرف گوشت شترمرغ می باشد ،گوشت شترمرغ سر شار از آهن می باشد وجود آهن باعث می شود گوشت پس ازمدتی که در مجاورت هوا قرار میگید اکسید می شود که باعت تیره شدن سطح گوشت می شود ومیزان این تیرگی یکی از راههای تشخیص تازبودن یا نبودن گوشت شتر مرغ  می باشد

گوشت شترمرغ سرشار از پروتئین بوده و هیچ گونه چربی ناسالمی در آن وجود ندارد، رنگ قرمز تیره‌تر این گوشت، نسبت به گوشت‌های گاو و گوسفند یا بوقلمون حاکی از مقدار بالا‌تر آهن در آن است، از این رو، مصرف آن به افراد کم خون و زنان باردار نیز توصیه می‌شود.

فرآورده های گوشت شترمرغ

استیک گوشت شترمرغ

در دنيای امروز بدليل مشکلات ناشی از جوامع صنعتی و پيامدهای شغلی حاصل از آن علاقه مردم به استفاده از غذاهای آماده نظير سوسيس، کالباس و همبرگر در حال افزايش است. بنابراين کيفيت و سلامت اين محصولات غذايی از اهميت بسياری برخوردار است.
همبرگر مخلوطي همگن از گوشت، پياز، آرد سوخاری و ساير افزودنی ­های مجاز است که بصورت صنعتی در تعداد زيادی از واحدهای توليدی کشور و يا دست ساز توليد و عرضه می ­شود.

دنياي تکنولوژی و پرسرعت امروز، مصرف غذاهای آماده و سريع  پخت  را می ­طلبد. تهيه سوسس، کالباس، ژامبون ، همبرگرو… از گوشت شترمرغ  با توجه به خواص در خور توجه اين گوشت، می ­تواند گامی مؤثر در تنوع فرآورده­ های گوشتی و توليد محصولی با ارزش باشد.ژامبون شترمرغ

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشت شترمرغ تازه

قیمت گوشت شترمرغ قیمت گوشت شترمرغ در شهرهای مختلف  متفاوت می باشد معمولا قیمت براساس …

کانال تلگرام