فروش شترمرغ
خانه / یونجه / خرید و فروش یونجه خشک شده

خرید و فروش یونجه خشک شده

خرید یونجه خشک شده از مراکز فروش بسیار زیادی در کشور امکان پذیر بوده ولی همواره شرایط فروش هر کدام متفاوت می باشد. برای خرید یونجه خشک شده همیشه باید به مراکز اصلی و معتبر مراجعه کرد زیرا واسطه ها و دلالان در بازار همیشه اقدام به اعلام قیمت های بالا نموده و یا محصولاتی نامرغوب و بی کیفیت عرضه می کنند.

تولید کننده عمده یونجه خشک

شرکت های صنعتی متعددی امروزه در کشور وجود دارند که تحت عنوان تولید کننده عمده یوجه خشک فعالیت می کنند و خرید یونجه خشک تازه و باکیفیت نیز از طریق آن ها امکان پذیر می باشد. شرکت ایرآمو یکی از مهم ترین شرکت های فعال در این حوزه بوده که همواره باکیفیت ترین و مرغوب ترین انواع یونجه خشک را تولید و وارد بازار می نماید.

پرورش دهندگان دام و طیور و به خصوص پرورش دهندگان شترمرغ در سراسر کشور می توانند اقدام به خرید یونجه خشک به صورت مستقیم و با قیمت دست اول از این شرکت تولیدی نمایند و دیگر لازم نیست از واسطه ها و دلالان اقدام به خرید عمده انواع خوراک دام و طیور نظیر یونجه به قیمت های بسیار بالا و سرسام آور نمود.

شرکت ایرآمو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده عمده یونجه خشک در کشور شناخته می شود.

تولید کننده یونجه خشک

تهیه یونجه پرسی و پلیت در ایران

تهیه یونجه پرسی و پلیت در ایران توسط کارخانجات صنعتی بسیار کمی در کشور انجام می شود زیرا تولید آن ها همواره به تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و جدید داشته که از دقت و سرعت عمل بسیار بالایی برخوردار باشند و شرکت ایرآمو یکی از کارخانجاتی بوده که در زمینه تهیه یونجه پرسی و پلیت در ایران فعالیت دارد.

خرید یونجه خشک به صورت پرسی و پلیت در هر حجمی و در هر زمانی از شرکت تولیدی ایرآمو امکان پذیر می باشد و دیگر نیازی به خرید یونجه خشک از دلالان و سودجویان در بازار نیست. شرکت ایرآمو در حال حاضر از جمله معدود شرکت های صنعتی بوده که از به روز ترین و جدیدترین تجهیزات و دستگاه های صنعتی در زمینه تولید انواع یونجه پرسی و پلیت برخوردار است.

تهیه یونجه پرسی و پلیت در ایران توسط شرکت صنعتی ایرآمو با جدیدترین تجهیزات در حال انجام می باشد.

یونجه پرسی

سایت عمده خرید یونجه خشک

سایت عمده خرید یونجه خشک یکی از سایت های معتبر و رسمی در حوزه عرضه مستقیم یونجه خشک از کارخانه به مشتریان عمده به خصوص پرورش دهندگان دام و طیور می باشد. این سایت وابسته به شرکت ایرآمو بوده و همواره امکان ثبت سفارش عمده یونجه خشک با قیمت کارخانه در انواع پرسی و پلیت برای پروش دهندگان وجود دارد.

همواره یکی از مزیت های خرید یونجه خشک به صورت عمده از سایت این است که در کمترین زمان ممکن و با بالاترین سرعت انجام خواهد شد و نیاز نیست پرورش دهندگان از نقاط مختلف کشور به کارخانه تولیدی ایرآمو مراجعه نموده و اقدام به خرید عمده یونجه خشک مستقیما از کارخانه نمایند و به راحتی می توانند به صورت آنلاین ثبت سفارش کنند.

در سایت فروش عمده یونجه خشک به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توان اقدام به ثبت سفارش یونجه کرد.

سایت عمده خرید یونجه خشک

قیمت روز یونجه خشک شده

همواره بسیاری از پرورش دهندگان دام و طیور در سراسر کشور قبل از خرید یونجه خشک به صورت عمده ابتدا اقدام به استعلام قیمت روز یونجه خشک شده از مراجع مختلف نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید می نمایند.

در این میان همواره بسیاری از پرورش دهندگان در دام واسطه ها و دلالان افتاده و اقدام به استعلام قیمت یونجه خشک شده از آن ها می کنند و در نهایت نیز دلالان و واسطه ها آن ها را فریب داده و محصولاتی با قیمت غیر واقعی و یا کیفیت نامطلوب عرضه می کنند. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید یونجه خشک شده اقدام به استعلام قیمت روز آن از مراجع رسمی و معتبر نظیر کارشناسان شرکت ایرآمو نموده و سپس اقدام به تصمیم گیری برای خرید نمایید.

استعلام قیمت روز یونجه خشک شده بهتر است از مراجع رسمی نظیر شرکت های تولیدی و بازرگانی معتبر انجام گردد.

قیمت روز یونجه خشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بروز یونجه پرسی سال ۱۴۰۰

قیمت یونجه در سال ۱۴۰۰ چه زمانی تغیین می شود ؟ آیا قیمت یونجه در …

کانال تلگرام