فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / جوجه شترمرغ / تولید کنندگان جوجه شترمرغ دو ماهه

تولید کنندگان جوجه شترمرغ دو ماهه

شترمرغ از جمله پرندگان عظیم ‌الجثه می ‌باشد که دارای ارزش اقتصادی بالایی بوده و از همان بدو تولد تا زمان تخم ‌گذاری و یا تولیدمثل دارای ارزش زیادی می‌ باشد، تولید کنندگان شترمرغ با پرورش شترمرغ در تمام سنین از تمام مزایای این پرنده استفاده می کنند، تولید کنندگان جوجه شترمرغ دو ماهه با پرورش جوجه ‌های دو ماهه و مهیا کردن تمام شرایط رشد و پرورش آنها، آماده فروش این جوجه ها به پرورش دهندگان این پرنده می باشند.

تولید کنندگان جوجه شترمرغ دو ماهه

نحوه نگهداری از جوجه شترمرغ دو ماهه

نحوه نگهداری از جوجه شترمرغ دو ماهه شترمرغ به دلیل ارزش اقتصادی بالایی که دارد بسیاری از افراد را مجاب به پرورش این پرنده کرده است، از مزایای اقتصادی شترمرغ می‌توان به مواردی همچون گوشت شترمرغ، تخم آن، پوست و جوجه های آن اشاره کرد که هرکدام دارای ارزش اقتصادی بسیار بالایی می‌باشند. 

اما باید این نکته را در نظر داشت که پرورش شترمرغ با توجه به اقتصادی بودن آن کار آسانی نیست و نیازمند فراهم کردن شرایط زیادی می‌باشد. 

در این قسمت برای آن دسته از افرادی که تصمیم به پرورش جوجه شترمرغ را دارند، قصد داریم از نحوه نگهداری از جوجه شترمرغ دو ماهه صحبت کنیم. 

نگهداری از جوجه شترمرغ مستلزم فراهم کردن شرایط لازم از جمله محیط نگهداری مناسب، تغذیه و آبخوری پرنده می باشد. 

جوجه شترمرغ های دو ماهه بسیار حساس هستند از اینرو توجه به بهداشت محیط، غذا و جیره غذایی آنها از عوامل مهم برای نگهداری و پرورش این پرنده محسوب می شود. 

مکانی که در آن جوجه شتر مرغ دو ماهه نگهداری می شود باید کاملا بهداشتی و تمیز باشد و تهویه و حرارت مناسب برای پرورش در آن تعبیه شده باشد. 

تغذیه جوجه شترمرغ نیز از موارد مهم برای نگهداری از آن می باشد و باید از جیره غذایی کامل که شامل غلات و سویا می باشد استفاده کرد تا انرژی و پروتئین مورد نیاز بدن جوجه ها را تامین نمایند، بدن جوجه ها در هفته های ابتدایی به ویتامین نیاز دارند بنابراین توصیه می شود که ویتامین های لازم برای تقویت بدن شترمرغ را در آب حل کرده و به جوجه شترمرغ داد. 

وعده غذایی جوجه شترمرغ دو ماهه دو بار در روز می باشد اما دقت نمایید به اندازه ای غذا و جیره غذایی به آنها داده شود که به مدت دو ساعت مشغول خوردن غذا باشند، بعد از خوردن غذا باید محیط غذاخوری آنها کامل تمیز و ضدعفونی شود و باقیمانده های غذای آنها جمع آوری شده و دیگر استفاده نشود. 

از دادن آب به همراه دانه و غدا به پرنده غافل نشوید. 

دقت شود که به دلیل کوچک و ضعیف بودن این پرنده، غذایی که به آنها داده می شود بیش از ۰٫۵ درصد الیاف و چربی نداشته باشند تا بتوانند غذا را به راحتی هضم نمایند. 

مراکز فروش جوجه شترمرغ دو ماهه

مراکز فروش جوجه شترمرغ دو ماهه مراکز فروش زیادی وجود دارد که به طور ویژه جوجه شترمرغ دو ماهه را به فروش می رسانند. 

در مراکز فروش شترمرغ دو ماهه انواع مختلف جوجه شترمرغ از لحاظ نژاد، وزن، پرواری و تخم گذار موجود می باشد. 

برای خرید جوجه شترمرغ دو ماهه می توانید از طریق این سایت با فروشنده اصلی شترمرغ تماس گرفته و راهنمایی های لازم از قبیل نحوه نگهداری شترمرغ، نوع تغذیه آن، شرایط رشد و پرورش، قیمت و سوالاتی که در ذهن خریدار هست را پرسیده و اطلاعات لازم را کسب نمایید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرورش شترمرغ چقدر هست؟

آیا پرورش شترمرغ در ایران سود دارد؟ پرورش شترمرغ جزو یکی از ایده‌هایی قرار می‌گیرد …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام