فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / جوجه شترمرغ / ارائه کننده جوجه شترمرغ پرواری

ارائه کننده جوجه شترمرغ پرواری

ارائه کننده جوجه شترمرغ پرواری می تواند در کمترین زمان تعداد مورد نیاز برای پرورش دهندگان شترمرغ را در سراسر کشور تامین نماید. در سال های اخیر گرایش به پرورش این حیوان پر سود رشد زیادی داشته و امروزه در بسیاری از مناطقی که امکان رشد این حیوان فراهم است مزارع متعدد پرورش شترمرغ راه اندازی شده است. بهترین نوع جوجه شترمرغ را می توانید با مشورت گرفتن از پرورش دهندگان با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ارائه کننده جوجه شترمرغ پرواری

مشخصه مهم جوجه شترمرغ پرواری

مشخصه مهم جوجه شترمرغ پرواری

امروزه پرورش شترمرغ به عنوان یک فعالیت تجاری – تولیدی با یک حاشیه سود بسیار خوب شناخته می شود. روش های مختلف برای پرورش این حیوان وجود دارد که در یک تقسیم بندی کلی می توان آن را به سه دسته چرخه کامل، پرورش مولدها و تجهیزات جوجه کشی تقسیم بندی کرد. برای شروع به کار نیاز به جوجه های سالم و باکیفیت است. یک مشخصه شترمرغ باکیفیت آن است که تحت یک شرایط محیطی مناسب در دستگاه جوجه کشی قرار گرفته باشد و در زمان معین به رشد مورد نیاز رسیده باشد.

جوجه های با کیفیت مطلوب هوشیارتر بوده و به اطراف زودتر واکنش نشان می دهند. پرهای آنها درخشان تر است و به محض خروج از تخم بر روی پاهای خود که درست زیر بدنشان قرار دارند، می نشینند. پوست بدنشان شل و آزاد نیست و استخوان های بدن به وضوح بیرون زده و قابل دیدن است.

جوجه شترمرغ پرواری باکیفیت فاقد هرگونه عضو غیرطبیعی بوده و در زمان تولید هیچگونه علایم یا مشکلات تنفسی ندارد. نکته مهم آن است که در زمان انتخاب باید به درجه کیفی جوجه انتخابی بسیار دقت نمود چرا که جوجه هایی که درجه کیفی پایینی دارند برای پروار بندی مناسب نیستند.

مراکز خرید جوجه شترمرغ پرواری

مراکز خرید جوجه شترمرغ پرواری

مراکز خرید شترمرغ هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری در سراسر کشور به فعالیت مشغولند. شترمرغ پرواری حاشیه سود خوبی دارد و به همین دلیل بسیاری از علاقه مندان به پرورش این حیوان با خرید و نگهداری از جوجه های آن علاوه بر آنکه کسب و کار پایداری را برای خود ایجاد می کنند، از عواید جانبی آن از فروش در بازارهای داخلی تا صادرات به کشورهای دیگر بهره ببرند. همانطور که می دانید علاوه بر گوشت این حیوان سایر اعضا از جمله چشم، پوست، پر و تخم آن نیز دارای ارزش اقتصادی بالایی است.

جهت سفارش و خرید می توانید به صورت اینترنتی و از طریق سایت ما اقدام کنید. عرضه به صورت مستقیم صورت می گیرد و شما می توانید آسوده خاطر باشید که با کمترین قیمت، جوجه های شترمرغ را خریداری می کنید. قیمت تمام شده به علت عرضه بدون واسطه برای پرورش دهندگان عمده صرفه اقتصادی بیشتری به دنبال خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرورش شترمرغ چقدر هست؟

آیا پرورش شترمرغ در ایران سود دارد؟ پرورش شترمرغ جزو یکی از ایده‌هایی قرار می‌گیرد …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام